Naši partneři

Jako nezávislý projektanti nejsme spojeni pouze s jedinou vzduchotechnickou či klimatizační značkou, ale vždy se snažíme najít nejvhodnější výrobek na českém trhu.

Stali jsme se hrdými podporovateli a členy spolku Větráme školy.
Cílem spolku je měřit kvalitu vzduchu, upozornit zřizovatele na případné nedostatky a doporučit nápravu nedostatečného větrání ve školách. Doufáme, že i s naším přispěním se budou vnitřní podmínky ve třídách zlepšovat. A bude tak umožněno školákům využít naplno svůj potenciál.

Figurujeme v seznamu specializovaných odborníků Ministerstva životního prostředí na projektové a montážní práce s možností využití dotace Nová zelená úsporám

paper-3213924_1920

Větráme školy

Spolek se zabývá problematikou vnitřního prostředí. Cílem spolku je informovat a pokoušet se zlepšovat klima v prostorech na požadované hodnoty. Tato problematika rezonuje zejména při větrání okny v dodatečně zateplených objektech, které byly osazeny novými těsnými okny.

Nová zelená úsporám

Program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR patří k nejefektivnějším programům v České republice zaměřeným na úspory energií v rodinných a bytových domech.